Умови співпраці

Вас цікавить оптовий продаж спецій і Ви хочете придбати спеції, прянощі та приправи торгової марки «Море спецій» — ми завжди раді співпраці з Вами.
На цій сторінці Ви знайдете всю необхідну інформацію.

В першу чергу ми хотіли би розповісти чому вигідно торгувати спеціями, прянощами та приправами?

Спеції та приправи – обов’язковий компонент більшості рецептів нашої кухні. Спеції, прянощі та приправи у наш годину товар щоденного споживання, який потрібен у будь-яку пору року. Цей продукт в тій чи іншій мірі споживають всі групи споживачів, незалежно від рівня доходів, місця проживання і віку.

Спеції, прянощі та приправи — це великий, постійно зростаючий сегмент ринку. Смаки людей стають все різноманітнішими, все більше людей експериментую в приготуванні їжі, шукають нові смаки. Якщо такий попит вчасно підкріплювати пропозицією, то гарантований стабільний зростання доходів продавця.

Спеції, прянощі та приправи — товар, який має в своїй ціні низьку транспортну складову. Він легкий при відвантаженні (невеликі коробки, вагою 1-2 кг), не вимогливий до умов складування. Рядків придатності товару сягає двох років. Товар не вимагає при зберіганні спеціальних умов завдяки герметичній упаковці. Такий товар можна продавати у всіх типах торговельних точок, що реалізують продукти харчування.

Динамічно розвиваючись, постійно поповнюючи асортимент продукції, удосконалюючи технологію виробництва, забезпечуючи постійний контроль якості продукції продукція, торгова марка «Море спецій» має вагомі конкурентні переваги на ринку приправ і спецій.

partner1

Чому саме спеції, прянощі та приправи торгової марки «Море спецій»?

По-перше, ми пропонуємо продукт високої якості. Для виробництва приправ використовуються лише якісні натуральні спеції та прянощі. Рецептури були розроблені нашими технологами і пройшли дегустації і тестові випробування. Безпека і якість продукції забезпечується відповідним рівнем виробництва, інфраструктури і технологічних операцій.

По-друге, ми пропонуємо вигідні ціни. Наші ціни вигідні як покупцю, так і продавцю. Технологія і якість упаковки, ефективні схеми логістики, багатий досвід виробництва та кваліфікований персонал, сучасне обладнання, розвинена мережа дистрибуції — все це дозволяє добитися при високій якості продукції досить низькій собівартості..

По-третє, у нас великий асортиментний ряд продуктів, що дозволяє вибрати саме той товар, який буде актуальний для покупця. В асортименті нашої продукції є позиції, які користується повсякденним попитом у населення, і служать «Паравозом» для продажу в торговій точці. Також варто відмітити наявність різноманітної фасування одного і того ж виду продукції, що дозволяє дистриб’ютору знайти прийнятну ціну для кожної торгової точки.

Ну і на останок, у нас є ефективна комерційна політика для дистриб’юторів і партнерів в регіонах:

  • ясна цінова політика,
  • гнучкий система знижок і відстрочок,
  • повне документальні супроводження,
  • налагоджені логістичні схеми дозволяють організовувати для партнерів оперативну та своєчасну доставку асортименту продукції в усі регіони країни.
  • ефективна маркетингова підтримка, яка включає в себе забезпечення рекламними матеріалами (буклети, каталоги, календарі, воблери тощо), торговим обладнанням (стійки, навісні полиці), всілякі програми мотивування і винагороди торгових представників.

Незважаючи на те, що наша продукція користується постійним попитом, ми не заспокоюємося на досягнутому. Постійно йде розробка нових продуктів, їх тестування, запуск новинок у виробництво.
Ми зараз активно розширюємо нашу партнерську мережу серед дистриб’юторів, продуктових мереж та об’єктів HoReCa.

2343

Якщо Ви зацікавлені у співпраці з нашою компанією в області реалізації продукції або Вас цікавить оптовий продаж спецій, зверніться до менеджерів компанії, заповнивши форму зворотного зв’язку в кладці Контакти, і ми будемо ради відповісти на всі питання, що цікавлять Вас та обговорити подальше співробітництво.

Для замовлення продукції ви можете скористатися електронною формою замовлення продукції скачавши файл «Замовлення покупця».