Лавровий лист (сухий) 20 г, 50 г
Країна походження: Грузія
Сорт: Вищий
Розфасовка: 20 г, 50 г
Термін зберігання: 12 місяців
Стандарт: ГОСТ 17594-81
Застосування: використовується згідно кулінарних рецептів

Лавровим листом називають листи «лавра благородного», що належать до сімейства Лаврових. Його батьківщиною вважаються країни Малої Азії і Середземномор’я. Це одна з найдавніших прянощів, які використовує людина.

Лавровий лист — одна з універсальних «супових» прянощів, що йде в м’ясні, рибні, овочеві та грибні супи.
Особливо добре підходить він до картопляних страв. Лавровий лист, використаний правильно і в помірній кількості, ароматизує їжу, не надаючи їй ні гостроти, ні гіркоти, в цьому його призначення. Зайва кількість лаврового листа неприємно змінює смак страви, придаючи йому занадто різкий запах. При тривалій тепловій обробці лаврового листа їжа набуває гіркого присмаку.
Тому лавровий лист додають незадовго до закінчення теплової обробки. У більшість страв лавровий лист закладають цілим і по закінченні теплової обробки негайно витягають. Але для фаршів, паштетів і для подачі на стіл раціональніше стовкти лавровий лист в порошок.

У деяких національних кухнях лавровий лист додають у напої (чай, медовуха, лікери) і варення.
Лавровий лист може входити до складу сумішей спецій: карі, букет гарні, хмелі-сунелі.

Лавровий лист має величезну харчову цінність, до його складу входять білки, жири і вуглеводи, ефірні олії, харчові волокна, вітаміни групи В, С, А, РР, а також мікро- і макроелементи: натрій, магній, цинк, калій, мідь, залізо, селен, марганець і фосфор.

Харчова цінність в 100 грамах: Білки, Жири — 7,6 гр, Вуглеводи — 8,4 гр, Калорійність — 48,7 гр, 313 кКал.